Arı ve Bal
Balla Yaşam
Ballı Yaşama Katılın

MUCİZE ÜRÜN "LAVANTA BALI"

Karabaş otu olarak da bilinen Lavanta, güzel kokulu mavi ve beyaz renklerde çiçekler açan bir bitkidir

Lavanta Balının Faydaları:

Vitiligo, sedef ve ileri yaşlarda oluşan deri lekelerine karşı çok etkilidir. Yoğun derecede yatıştırıcı sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi ile birlikte yüksek derecede uyarıcı özelliği taşıması sebebiyle cinsel gücü eksikliği hissedenlerce tercih edilmektedir.

Kronik Karaciğer enfeksiyonları, Hepatit B, Hepatit C,Sarılık, Karaciğer yetmezliği ve yağlanması tedavileri için faydalı olduğu bilinmektedir. İdrar ve gaz söktürür. Karın şişliği ve migren ağrılarında faydalıdır Romatizma şikayetlerini azaltır Mikrop öldürücüdür Kokusu vücuda kuvvet ve ferahlık verir Ateşli hastalara iyi gelir.

Lavanta Balı Nasıl Kullanılır?

Her gün aç karnına 2 tatlı kaşığı Lavanta balı yenir ve en az 15 dakika bir şey yemeden beklenmesi gerekir ki etkisi vücuda daha çabuk nüfus etsin ,Akşamları da yatarken 1 tatlı kaşığı lavanta balı yenilirse taşıdığı tüm değerli özelliklerin vücutta bulunmasına yardımcı olunur.

Lavanta balını , belirttiğimiz zaman ve ölçülerde tüketmek kaydıyla en az 3 ay devam edildiğinde beklenen netice alınacaktır.

LAVANTA BALI ÜRETİMİMİZ

Şuan neredeyse tüm dünya insanlarının yaşamakta olduğu ekonomik kökenli buhran ve depresyonlarının tedavisinde kullanmakta oldukları anti deprezant ilaçlar ve önlenemeyen yan etkileri ile tümüyle bozulan sağlık dengeleri insan yaşamını her geçen gün daha ileri boyutlarda tehdit etmektedir.

Ballı yaşam ailesi olarak bizlerde, hepimizi etkileyen bu tehdidin sonuçlarını azaltabilmek için Lavantanın taşıdığı insanlar üzerindeki sakinleştirici ve yatıştırıcı değerlerini nektar olarak mucize varlık arı ile toplayıp bala dönüştürmelerini sağlayarak sizlerin tüketimine sunmayı görev ve iş olarak kabul ettik.

Ekimini gerçekleştirdiğimiz lavantalar Haziran- Temmuz ayları arasında mavi renkli çiçekler açar. İşte bu dönemde atölyelerimizi içlerinde işçileri ile birlikte anılan bölgeye getirir ve işçilerin açan çiçeklerden nektar toplaması sağlarız. İşçilerce toplanan nektar yine işçilerce bala dönüştürülerek atölyelerindeki peteklere yerleştirmeleri sağlanır.
Bazı şeyler değişmemeli, ne şimdi ne de gelecekte...