Arı ve Bal
Balla Yaşam
Ballı Yaşama Katılın

Sipariş

 
 
 

HER SABAH 1 TATLI KAŞIĞI BAL YE HASTALIĞI ÖMÜR BOYU UNUT

 

SAF ÇAM BALI : İçerisinde bulunan çam ağacının özsuyu "pinen" maddesinden dolayı nefes açıcı özelliğine de sahiptir. Her sabah bir bardak ılık su ile karıştırılıp aç karnına içildiğinde kilo verdirme ayrıcalığına sahip % 100 doğal müstesna bir baldır. (DETAY)

500 gr. 75.00 TL.


LAVANTA ÇİÇEĞİ BALI : Karaciğer yağlanmasını önlemede sinir sistemini yatıştırarak ferahlık sağlamada, deride oluşan lekelere karşı çok etkili % 100 doğal müstesna bir baldır. (DETAY)

Tükendi.


 HER DERDE DEVA

 

KAUNOS&BYBLİS : Doğal yöntemlerle yetiştirilen zeytinlerimizin, hiç bekletilmeden ve hiçbir karışıma izin verilmeden soğuk sıkma yöntemiyle elde edilmiştir. Natürel Yeşil Zeytin Sızması, Size özel tasarım ekonomik teneke kutuda. (DETAY)

3000 ml Tükendi.


KAUNOS & BYBLİS : Doğal yöntemlerle yetiştirilen zeytinlerimizin, hiç bekletilmeden ve hiçbir karışıma izin verilmeden soğuk sıkma yöntemiyle elde edilmiştir. Natürel Yeşil Zeytin Sızması, Size özel tasarım teneke kutuda. (DETAY)

5000 ml 350.00 TL.


SAF ZEYTİNYAĞI SABUNU : Geleneksel yöntemlerle imal edilen %100 saf sızma zeytinyağı sabunu hiçbir renk ve koku katkısı içermeyen saçınızın ve cildinizin saf dostu. (DETAY)

200 Gr. 10.00 TL.

     

FORM YARDIMIYLA SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ

 
  Adınız
  Soyadınız
  Ürünler
  500gr Çam Balı 75 TL
500gr Lavanta Balı Tükendi.
3000ml Natürel Sızma Zeytinyağı Tükendi.
5000ml Natürel Sızma Zeytinyağı 350 TL
200gr Saf Zeytinyağı Sabunu 10 TL
  Sipariş Adedi
  Email Adresiniz
  Kargo Adresiniz
  İrtibat Telefonunuz
  Not
   
     

Bazı şeyler değişmemeli, ne şimdi ne de gelecekte...