Arı ve Bal
Balla Yaşam
Ballı Yaşama Katılın

Yaşama Daveti

Yaratan tarafınca mucize varlık olarak tanımlanan siz insanların bugünkü anlaşılmayan hırsı ve yetişilemeyen hızıyla gelinen noktada canlılar adına tüm sağlıklı yaşam kaynakları azaldı! Bakın birçoğu tükendi. Neredeyse sizlerden sonra yaşama katılacaklara aktara bileceğiniz, solunacak temiz hava, içilecek temiz su ve işlenecek temiz toprak yetmeyecek sınırına geldi.
 
Bu olmazsa olmaz değerlerin yetersizliği maalesef sizlerin dünyadan erken ayrılmanıza sebep olurken, gelecek nesillerinize ise yaşam çeşitliliği hakkı bırakmayacaktır.
 
Hepimiz ama hepimiz, boyutu 1mm2 den çok küçük birer sperm ve yumurta hücresinden dünyaya geldik. Kısa boylularınız 1.m2 ye, uzun boylularınız 2.m2, ya benim gibiler bir avuç toprağa sığdırılacağız! öğle değil mi?. Peki! doğum ile ölüm arasındaki yaşam süreçlerimizi biliyor muyuz ? Bence hayır. O halde !!
 
Lütfen yaşamın her alanında olabildiğince ağır hareketle daha sağlıklı düşünerek var olmanız için ihtiyaç olan her şeyi gerektiği kadar kullanmayı ve tüketmeyi arzulayın.
 
Eğer bu davetimi kabul etmeyip aynı hırs ve hızda devam ederseniz yukarıda belirttiğim değerlerin hepsi hayallerinizi süsleyecek hatıra olarak anacak ve gelecek nesillere hikaye olarak anlatacaksınız.
 
Ballı yaşam ailesinin bir yaşam davetidir.

Bazı şeyler değişmemeli, ne şimdi ne de gelecekte...